funkcines2-6c1720edb7dbff7929e84230dc4602e4.jpg
Naujienos
2021 06 03
Funkcinės treniruotės kiekvieną ketvirtadienį

FUNKCINĖS TRENIRUOTĖS - NE TU Į SPORTĄ, BET SPORTAS PAS TAVE!

Tyliai pasvajoji apie sportiškas kūno formas, pagerintą kūno stabilumą ir koordinaciją, bet dar nieko dėl to nedarai? Suklusk, nes sportas ateina pas tave!

Kviečiame prisijungti prie funkcinių treniruočių, kurios vyksta BLC verslo centre. 

Funkcinių treniruočių esmė – darbas su savo kūno arba lengvais svoriais, jos metu baziniai pratimai sujungiami į vientisą sistemą, tad jos metu ne tik stiprinamos tikslinės raumenų grupės, tačiau lavinama ir ištvermė, kūno stabilumas bei koordinacija. Įprotis sportuoti ilgainiui leis džiaugtis ryškėjančiu pilvo presu ir nugaros raumenimis bei sutvirtėjusiomis viršutine ir apatine kūno dalimis. Treniruotė gryname ore, nemonotoniški kompleksiniai pratimai, ritminga bei nuotaikinga muzika puikiai nuteiks ir užmotyvuos visai likusiai dienai, o didelę patirtį turinti grupinių treniruočių trenerė, dietistė Kornelija Norvilaitė stebės bei koreguos jūsų atliekamų pratimų techniką ir padės sportą paversti maloniu kasdieniu įpročiu.

Trenerė Kornelija Norvilaitė – aerobikos ir šokių studijos ,,JUMP”, sveikatingumo centro ,,LINIJA”, sporto klubo ,,Sportgate”, ,,Kaunas sportuoja” grupinių užsiėmimų trenerė bei Kauno klinikų dietistės asistentė, Kengūros.lt mitybos konsultantė. Kornelijai svarbu ne tik teisingai atliekami pratimai, tačiau ir sportinių traumų prevencija, gydymas ir reabilitacija; vyresnio amžiaus žmonių fizinio aktyvumo skatinimas; tempimų fiziologija ir metodai; minties lauko terapija bei daugelis kitų temų, kurių žinios pritaikomos ir grupinių treniruočių metu.

Judink kūną kartu:

  • ketvirtadieniais 17:15 val.

Registruokitės į treniruotes susisiekdami su Fitwell ambasadore Rūta Vismante ir gaukite atsakymus į kilusius klausimus bei visą informaciją apie tikslią treniruotės lokaciją:

Rūta Vismantė
ruta.vismante@sbaurban.lt
+370 (680) 17876“
Laukiame tavęs! Nedvejok ir prisijunk prie grupinių treniruočių!

Susijusios naujienos


Domina biurų nuoma Kaune?
Kviečiame susisiekti visais Jums rūpimais klausimais