SPORTAS_Zumba_treniruotes_kiekviena_pirmadieni_treciadieni-2d3edcef8afa780dd21725411596d8a5.jpg
Naujienos
2021 06 03
Zumba treniruotės kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį

ZUMBA TRENIRUOTĖS - NE TU Į SPORTĄ, BET SPORTAS PAS TAVE!

Vakarėlis ir sportas neskamba suderinamai? O jei tai sporto vakarėlis? Su šokiais, šypsenomis ir dailėjančiu kūnu bei gerėjančia nuotaika? 

Kalbame apie energingąją Zumbą – Lotynų Amerikos muzikos (salsa, merengė, regetonas, bachata) ritmais skambančią, šokiais paremtą treniruotę. Intervalinės treniruotės metu, kombinuojant lėtesnius ir greitesnius ritmus, sudeginama gerokai daugiau kalorijų nei per daugelį kitų kardio treniruočių. Nuotaikinga treniruotė netgi leis pamiršti, kad sportuoji. 

Nori sužinoti daugiau? Prašom!

  • Treniruočių metu pajusi tikrą energijos ir pozityvo sprogimą, kurį sukels smagi atmosfera ir į treniruotę įtraukiantys muzikos ritmai;

  • Ne tik linksminsiesi, tačiau ir su džiaugsmu atsikratysi nereikalingų kilogramų, nes vidutiniškai per treniruotę sudeginama 650 - 1000 kcal;

  • Prie geros nuotaikos ir dailėjančio kūno prisideda širdies stiprinimas ir kraujo apytakos gerinimas, geresnis smegenų prisotinimas deguonimi, lavinama pusiausvyra, lankstumas ir laikysena, jaučiamo streso mažėjimas bei daugybė kitų sveikatai naudingų veiksnių. 

Jei sporto salė atrodo kaip klaidžios džiunglės, o sportuoti su treniruokliais tau nepatinka – smagus šokis gryname ore, verslo centro terasoje – tikras išgelbėjimas!

Aktyviai pajudėti kartu su charizmatiškąja ir energijos nestokojančia Zumbos trenere Aista Ežerske ruoškis jau nuo gegužės 31 dienos. Aista Ežerskė – profesionaliai Zumbos mokanti trenerė, kuri savo gyvenimą nuo pat šaknų sieja su šokiu. Tarpusavyje persipynę, kraujyje pulsuojantys įvairių šokių stiliai, Prancūzijos sostinėje įgyta šokių patirtis, kūno kultūros ir šokių studijų sporto išsilavinimas bei įgytos kelių lygių Zumbos instruktorės licencijos įrodo, kad Aistos energija neišsemiama, tad į nuotaikingas emocijas neabejotinai įtrauks ir jus.

Judink kūną kartu:

  • Pirmadieniais 17:00 val.
  • Trečiadieniais 12:00 val.

Į Zumba treniruočių vietą – C korpuso terasą ant stogo – pateksite per B1 korpusą. Vėsesnių orų ar lietaus baimintis nereikia – tokiu atveju kelsimės sportuoti į verslo centro sporto salę. Registruokitės į treniruotes susisiekdami su Fitwell ambasadore Rūta Vismante ir gaukite atsakymus į kilusius klausimus bei visą informaciją apie tikslią treniruotės lokaciją:
Rūta Vismantė
ruta.vismante@urbaninventors.lt
+370 (680) 17876Laukiame tavęs! Nedvejok ir prisijunk prie grupinių treniruočių!

Susijusios naujienos


Domina biurų nuoma Kaune?
Kviečiame susisiekti visais Jums rūpimais klausimais