Įkvepianti, sveika aplinka

Daugiafunkcinis BLC biurų kompleksas Kaune - išskirtinė galimybė įsikurti biurą patogiausioje Kauno vietoje, centre, su kerinčia panorama į Vienybės aikštę. Mūsų pastangomis aikštė atgimė tam, kad taptų moderniu traukos objektu ir įkvėpimo šaltiniu. Tikime, kad Vienybės aikštės aplinka bei bendruomeniškumo skatinimo iniciatyvos padės sukurti neformalaus ir konstruktyvaus bendravimo atmosferą ir jūsų darbo kokybę pakels bent keleta laiptelių aukščiau. Tam, kad dirbančios komandos galėtų mėgautis jaukia, kūrybiška, ir svarbiausia, sveika darbo aplinka, BLC biurų ir laisvalaikio erdves kuriame laikantis „Fitwel“ tarptautinių standartų pagrindų. Įsikūrus BLC nevaržomai skleisis Jūsų verslo idėjos bei nuolat bus jaučiamas miesto ir kultūros ritmas.

Verslo ir darbuotojų balansas

BLC verslo centre nuosekliai kuriame sprendimus, kurie padeda užtikrinti sintezę tarp fizinės ir emocinės Jūsų darbuotojų savijautos. Norime, kad pas mus įsikūrusių įmonių darbuotojai jaustųsi gerai, todėl siekiame, kad darbo aplinka skatintų pozityvias emocijas ir darbas taptų daug lengvesnis bei malonesnis. Pas mus sveikatingumo puoselėjimas žengia kartu su tvaresnės aplinkos sprendimais, tad BLC verslo centre, dirbančių komandų patogumui įrengėme laisvalaikio ir poilsio zonas, žaliąsias erdves ir terasas, interaktyvias erdves tobulėjimui bei sportui. Kviečiame įsikurti savo biurą aplinkoje, kurioje suderinti darbuotojų komforto, fizinio aktyvumo ir sveikos aplinkos kriterijai!

Bendruomenė

Tvarus bendradarbiavimas prasideda nuo tvarios bendruomenės. BLC verslo centras yra unikalus tuo, kad vienija 2 000 čia dirbančių specialistų bendruomenę, tad įsikūrę čia sau suteiksite išskirtinę galimybę išplėsti ir palaikyti socialinius bei profesinius ryšius, surasti naujų verslo partnerių bei įgyti naudingų žinių. Jausdami stiprų palaikymą ir bendrystę, savo veiklos rezultatus BLC verslo centre galėsite matuoti duotais ir gautais patarimais bei įsitraukimu į neformalias diskusijas, sporto ar tobulėjimo renginius. Vedini „Fitwel“ tarptautinių standartų, kartu su Jumis kuriame pirmąjį Lietuvoje visapusiškai subalansuotą verslo lyderių ir darniai dirbančių asmenybių centrą – BLC.

Domina biurų nuoma Kaune?
Kviečiame susisiekti visais Jums rūpimais klausimais