Naujienos
2022 09 29
Profesionalios drabužių bei namų tekstilės gaminių paslaugos bendruomenei – ypatingomis sąlygomis

PAULINI profesionalų komanda, kurios nariai savo amato meistrystės tobulinimui įvairiuose drabužių valymo baruose ir įmonėse paskyrė visą savo darbinį gyvenimą ( 15 metų ir daugiau!):

„Mūsų šūkis – ČIA ATGIMSTA RŪBAI – išreiškia mūsų požiūrį į savo darbą – kiekvienas drabužis GALI būti kaip naujas, jei jį prižiūri profesionalas. Profesionalas gali to pasiekti pasitelkdamas mokslą, technologijas ir patirtį.

Mūsų pažadas klientams – VALOME TAIP, KAIP NEGALI KITI – paremtas ne tik ambicijomis, bet ir visiškai nauja moderniausia Lietuvoje profesionalia drabužių valymo ir priežiūros įranga, reagentais, technologijomis, nemažą dalį kurių sudaro ekologiški, kurie užtikrina kokybę ir KITOKĮ valymo našumą, leidžiantį mums nustatyti draugišką klientų piniginei kainodarą.“

Šiuo metu teikiamos drabužių sauso valymo, šlapio valymo, skalbimo, lyginimo paslaugos. Taip pat ekologiškas cheminio valymo metodas, kai valoma pasitelkus angliavandenilius. Konsultuojama dėl gaminių priežiūros.

 

Patikėkite savo drabužių bei namų tekstilės gaminių priežiūrą profesionalams - švaros namams PAULINI!

 NET 29-52 proc. pigiau nei pridavimo punktuose!

Puslapyje valykla.lt rasite aktualią informaciją su kainomis bei naudojimosi instrukcijomis.

Nereikia niekur specialiai važiuoti - atvykstate į darbą ir paliekate tekstilę valymo spintoje, po 4 - 7 darbo dienų atsiimate.

Valymo spintos vieta - D korpusas, 1 aukštas, už pašto dėžučių, einant link garažo.

 Jeigu prireiktų pagalbos surandant - kreipkitės į BLC administraciją, visada mielai pagelbėsime.

VALYKLA.LT NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA

 

Susijusios naujienos


Domina biurų nuoma Kaune?
Kviečiame susisiekti visais Jums rūpimais klausimais