Naujienos
2021 10 07
Šypsenos akademija bendruomenės nariams dovanoja skaitmeninį dantų būklės tyrimą ir gydytojo konsultaciją!

Technologijų naujovės nepaliaujamai skverbiasi į visas gyvenimo sritis, palengvindamos ne tik kasdienes užduotis, tačiau spręsdamos ir kur kas nemalonesnes problemas kaip, pavyzdžiui: vizitas pas odontologą. Pripažinkime – dažnas bent su minimaliu jauduliu žengiame į odontologijos kliniką, tikėdamiesi, kad procedūros bus atliktos greitai ir neskausmingai. Tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma – dabar vis sparčiau įsilieja į mūsų kasdienybę. 

 

BLC verslo centre įsikūrusi Šypsenos akademija bendruomenėms nariams dovanoja skaitmeninį dantų būklės tyrimą ir gydytojo konsultaciją! Neskausmingas, vos kelias minutes užtruksiantis tyrimas atliekamas 3D intraoraliniu skaneriu, leidžiančiu perkelti paciento 3D dantų vaizdą į kompiuterio ekraną. Itin realistiškai atkuriamas vaizdas parodo sąkandį, dantų nudilimą, kariesą ir kitus individualius požymius. 

 

Tyrimo nauda:

  • 3D dantų nuotrauka suteikia išsamų vaizdą – pacientui leidžia geriau suprasti savo dantų būklę, o gydytojui – gydymo ar profilaktikos poreikį pacientui.
  • Sumažina vizitų pas odontologą skaičių ir išlaidas.
  • Specialistas gali pasiūlyti pacientui tiksliausią, labiausiai jo lūkesčius atitinkantį sprendimą ir leisti jį „pasimatuoti“ kompiuterio ekrane.
  • Nebereikia atlikti nemalonios, pykinimą pacientams keliančios procedūros formuojant dantų atspaudus.
  • Pasidalinsime su Jumis bet kuriuo metu pasiekiama atliktos nuotraukos nuoroda.
  • Po procedūros paskirsime konsultaciją pas reikiamą specialistą.

 

Pasinaudokite galimybe ir džiaukitės sveika šypsena!

Susijusios naujienos


Domina biurų nuoma Kaune?
Kviečiame susisiekti visais Jums rūpimais klausimais